Well I never could say, I never could say again What I wanted I never could see see, I never could see the waves that rolled you under That rolled you under

2. června 2014 v 19:55 | daisy |  just listen
I.W.K.U. | via Tumblr
Za tónů waves that rolled you under píšu první písmenka... a začínám znovu, s úplně čistým štítem.

Můžu si hrát na velkou foodie, na instagramu postovat fotky super-healthy věcí a přidávat hastagy jako nutrition, healthy, eatright a tak dále a tak dále. Ale všichni víme, že to nejsem já, ne doopravdy. Nechci do toho světa patřit, protože tam zkrátka nepatřím. Zběžně z pár instagram účtu, co jsem prošla: jednou z mou největších starostí vážně není nedostatek burákového másla. Zkusila jsem to jednou, stačilo. A rozhodně nemám čas si stěžovat, jak "malá" jsem a nemám žádné svaly (přestože ti lidi mají ruku třikrát větší než já). Nejím ovesnou kaši, ale banán a oříšky bych si dala. Věci jako je paleo, iimf (ám to vůbec správně napsané) a podobné výmysly, to jsou věci, které jdou absolutně mimo mě.

Místo toho si dám radši něco třikrát denně. A když to zvládnu, jsem spokojená. Neříkám, že můj přístup je lepší, všichni víme, že to co děláme není správné. Občas si ale nemůžeme pomoc... Je to jako tiché volání o pomoc. Tichá prosba o to nebýt vyslyšen.


Anna Grostina 🍩
btw, vypadat jako anna je sen

 


Komentáře

1 livingisthehardest | Web | 2. června 2014 v 21:40 | Reagovat

Takže za prvé, nevím jestli jsem ráda, že jsi "zpátky" protože to znamená spoustu trápení, ale tak trošku jsem, ráda jsem tě četla :))

Za druhé, děkuju! Děkuju, že to konečně někdo řekl, nechápu všechen ten hype, kolem ovesného čehokoli, burákového "máslíčka" (jen to slovo se mi hnusí" a pánů "bicáčků"...jak říkáš, tam nepatřím a ani nechci ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama