she loved mysteries so much that she became one

4. července 2014 v 22:54 | daisy
Vogue1 - Mám starší sestru, vedle které vypadám jako její mladší, nepovedená verze. Ona je ta vtipná, ta hezčí, ta spontánní, ta, co jí nedělá problém seznamovat se s novými lidmi a ta, kterou si všichni hned oblíbí. Zatímco já jsem vedle ní too shy (což je mi, pochopitelně, často vyčítáno).
2 - Mám tu nejlepší mamku na světě, s kterou mám v podstatě skvělý vztah. Ten nám ale kazí jedna věc - jídlo, které je důvodem většiny našich hádek. Začne to nevinným "jíš moc málo" a "nepij zase to kafe" a skončí to u úplně něčeho jiného.
3 - I'm in a serious relationship with coffee. Like, really, je to asi nejdelší vztah, jaký kdy budu mít. Včera jsem vypila přes litr.
4 - Zbožňuju ovoce, ale nenávidím většinu zeleniny. Miluju meloun a v létě tvoří velkou část mého jídelníčku, mám ráda saláty a mrkev, ale to je tak všechno. Nenávidím brambory, cuketu, kedlubnu, brokolici a ředkvičky. Bleh. Kromě toho nejím spoustu dalších věcí jako - většinu masa a ryb, arašídy, knedlíky, nemusím rýži, tvaroh a mléčné výrobky vůbec, majonézu, hořčici, tavené sýry,...
5 - Snadno se upínám ke věcem a lidem.
6 - Jsem mistr ve skrývání pocitů. Řekla bych, že mě nikdo opravdu nezná a to vědomí je děsivé.
7 - Myslím, že v angličtině zní všechno lépe. Miluju Londýn a Velkou Británii vůbec. Hudba, kinematografie, jazyk, město. I'm british in my heart. Zkrátka a dobře, cítím, že moje srdce patří přesně tam a jeden z mých největších snů je žít v nějakém světlém prostorném bytě (v centru Londýna - ok, to je trošku utopie, jen si představte ty ceny). Bylo by skvělé tam studovat, ale - finance. Každopádně bych se ráda příští rok vydala do UK na brigádu a doufám, že to vyjde...
8 - Móda je obrovská část mého života. A stejně tak se dost dobře orientuju ve světě modelingu.
9 - Téměř nepiju - nikdy jsem se neopila a dřív jsem na akcích nepila vůbec, teď si občas něco málo dám. Kamarádi se už několikrát vsázeli, že se jim podaří opít mě. Zatím se jim to nepovedlo. Taky nekouřím, zkoušela jsem to jenom párkrát v životě a nikdy jsem na tom nenašla nic úžasného. Už dlouho chci tetování - jen něco maličkého, na nenápadném místě, ale zato něco, co pro mě bude mít velký význam.
10 - Jedna z věcí, která mi dělá opravdu radost, je focení. A můj život z velké části tvoří i hudba - nehraju na hudební nástroj ani nic takového, ale téměř 24/7 mě potkáte se sluchátky v uších, ve kterých s největší pravděpodobností bude hrát nějake alternatve-rock skupina<3.

otázky od L.
1. Co vám hubnutí dalo a vzalo? Myslím, že mi vzalo část sebe samé a dalo neustálou nespokojenost s tím, jak vypadám. Což je dost smutné, ale taková je (bohužel?) pravda.
2. Kdybyste vládly světu, co byste udělaly jako první? Tohle je trošku těžké odpovědět, protože upřímně neumím si to představit. Já a vládnout světu? That's not gonna end well. Takže kdyby na mě někdo takovou povinnost hodil, nejspíš bych zpanikařila a schovala se pod postel. A už nevylezla a na světě by nastal totální chaos a anarchie.
3. Nejlepší moment vašeho života? Na tohle neumím odpovědět. Je spousta chvílí, kdy se cítím šťastně - když poslouchám mou oblíbenou písničku, dělám něco, co mě baví, když trávím čas s lidmi, které mám ráda nebo když jenom sedím v (nejlíp londýnském) starbucksu, piju mé oblíbené pití a pozoruju okolní svět... Ale nejlepší moment si nějak nemůžu vybavit anebo nějaké chvíli tohle ocenění dát. Schovávám si ho pro ten pravý moment.
4. Co si o vás myslí ostatní? Cute, až moc hodná, inteligentní, romantická, obětavá. Takhle mě popsal kamarád a vzápětí o mně obdobně mluvila kamarádka. Myslím, že tohle je přesně to, co si o mě ostatní myslí.
5. A jak se snažíte působit? Šťastně, protože nechci, aby si o mně někdo dělal starosti a já mu byla na obtíž. Sebevědomě, vtipně, optimisticky. Vždycky všechny utěšuju a říkám, že všechno dopadne skvěle, ale... sama tomu nevěřím.
6. Kdybyste si teď mohly koupit 5 věcí, které by to byly? Mír. Štěstí. Hubenost a přitom možnost jíst všechno, co chci. Zdraví. A zlatou rybičku, která mi splní tři přání! A teď trochu reálněji : vzdělání - studovat výšku v zahraničí, byt v centru Londýna/v New Yorku, možnost procestovat svět, lístek na koncert a Burberry biker jacket.
7. Co vás rozpláče? Písnička, film, hádka s někým blízkým,.. V podstatě všechno, jsem děsně citlivý člověk.
8. Co je podle vás největší vynález? Tohle je hrozně těžké, protože existuje spousta úžasných věcí. Ale abych byla upřímná, nedovedu si představit život bez telefonu. Jsem zvyklá se s lidmi domlouvat, vyhledat si něco na internetu, když potřebuju, poslouchat písničky, fotit každou zbytečnost, která mě zaujme a vzápětí ji dát na instagram. A taky kontaktní čočky!
9. A co nám pořád chybí? Teleport - jen si to představte, bylo by to absolutně úžasné. Miluju cestování a takhle bych mohla navštívit celý svět :D. Je to naivní, ale to já občas jsem.
10. Kdo/co vás inspiruje? Co se chování týče, nejspíš to bude mamka. Taky spousta lidí na instagramu, kteří mě dennodenně ohromují svými nápady, outfity nebo úžasnými fotografiemi. Lidé, kteří si jdou za svými sny a tím mi pomáhají nevzdat se těch mých. Hudba. Filmy. A co se postavy a obličeje týče, rozhodně by mi nevadilo vypadat jako má oblíbená Jac nebo Frida.

1. 5 věcí, které máš na sobě ráda - povahové vlastnosti/vzhled/whatever
2. Písnička, ke které se vážou nejlepší vzpomínky?
3. Co tě zaručeně rozesměje a udělá šťastnou?
4. Kde se vidíš za 10 let?
5. Jaké je tvé oblíbené místo v zahraničí?
6. Člověk, o kterém víš, že se na něj můžes spolehnout?
7. Nebelvír nebo zmijozel?
8. Co je pro tebe důležitější, láska nebo přátelství?
9. Lituješ něčeho, co jsi udělala v minulosti?
10. Největší sen?

Abych byla upřímná, úplně nevím, koho nominovat, protože už sleduji jen mých pár oblíbených blogů a nové moc nevyhledávám. Každopádně, ráda se dozvím odpovědi od L., případně Bibi, jestli se do toho pustíš. Napadá mě ještě pár lidí, ale většina blogů už je víceméně neaktivních, a tak to zkrátka nechávám otevřené pro kohokoli a pokud se rozhodnete odpovědět, budu jen ráda;)
 


Komentáře

1 livingisthehardest | Web | 5. července 2014 v 11:11 | Reagovat

1, 2, 6, 7, 8, 9...ahoj spřízněná duše :D je to děsivý :D a 3, 4, 5, 6, 7, 9 z mých otázek? odpověděla bych velice podobně a to tak, že skoro stejně :D a Jac a Frida jsou nejvíc cute, hrozně je mám ráda <3

A až budu mít chvilku čas, tak asi odpovím na tvoje otázky, přijde mi to tak nějak férové :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama