Září 2014

'Cause nobody knows you, baby, the way I do.

13. září 2014 v 18:29 | daisy |  just listen
Untitled | via Tumblr

Zdravím všechny, za těch pár týdnů, co jsem se neozvala se toho stalo celkem dost. Má nepřítomnost byla způsobena v první řadě tím, že se mi nešlo přihlásit na blog a když mi konečně někdo poradil, že mám zkusit jiný prohlížeč, neměla jsem zrovna náladu na psaní, a tak to tu poslední dobou celkem vázlo (ne že by to tak jindy nebylo, mám-li být upřímná). Anyway, jak se máte, jak přežíváte školu/už vám začala vysoká? Asi vám tu jen popřeju ono obligátní hodně štěstí, nic originálního, ale vždycky se to hodí.

Co začala škola, je toho celkem dost. Poprvé mám semináře a můžu říct, že těch povinností je nad hlavu. Mám zadaných spoustu referátů, prezentací, taky bych pomalu měla začít přemýšlet nad tím, jaká si zvolím témata pro seminárky, zatím vůbec netuším... Taky píšem hrozně moc testů, a tak můj plán začít chodit zase pravidelně cvičit zatím moc nefungoval. Příští týden, ale bude přece jenom poněkud klidnější (konkrétní důvod psát nebudu, poslední věc, o kterou stojím je, aby tenhle blog objevil někdo z mého okolí), a tak mám v plánu vše napravit + mám domluvených několik akcí s kamarády, na které se celkem těším a doufám, že všechno vyjde. Bohužel, jsem taky pod přísným dohledem rodičů, co se jídla týče, protože se zjistilo , že jsem měla /vlastně spíš mám/ určitý zdravotní problém a málem jsem skončila v nemocnici, ale naštěstí všechno bude v pořádku, alespoň doufám. Co se váhy týče, vůbec netuším... nejspíš jelikož mám obavy, jaké číslo bych tam mohla vidět.

Ve volných chvilkách koukám na záznamy z přehlídek, u toho popíjím horký čaj a jsem zabalená v dece (taky vám je tak hrozná zima?). Kromě toho pořád dokola poslouchám Fireproof od 1d (jo, je mi jedno, co si o mně lidi myslí - já nemám potřebu soudit lidi podle toho, jakou hudbu poslouchají - 1d mám jsem ráda měla, mám a budu) a miluju tu písničku, protože mi něčím hrozně připomíná podzim, oheň v krbu a pokaždé když ji slyším, nutí mě se smát.

Mimochodem... jsem jediný člověk, který má vždycky na podzim hroznout chuť nasednout na první letadlo a vyrazit směr Velká Británie? :))