Prosinec 2014

"In a city that never sleeps, everyone needs a place to pray."

19. prosince 2014 v 17:07 | daisy |  just listen

Vím, že kdybych přestala řešit váhu, byla bych 1000x šťastnější. Původně měl být tenhle článek o něčem úplně jiném a měl být mnohem delší, ale myslím, že tohle mluví za všechno. Nejvýstižnější věta na celém tomhle blogu. #truthhasbeenspoken


“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”

13. prosince 2014 v 22:06 | daisy |  just listenMěla jsem svátek... Dostala jsem dárky, které jsem si vůbec nezasloužila. Vzpomněli si lidé, od kterých jsem to nečekala a zapomněli ti, od kterých jsem doufala, že si vzpomenou. Zklamání? Už ne. Nejhorší pocit je, když zanevřete. Zvyknete si a spokojíte se s tím, co máte, místo toho, abyste bojovali o to, co si doopravdy zasloužíte. Někdy si říkám, že lidi mají pravdu. Jsem tak hodná až jsem úplně blbá. Rozdala bych se pro ostatní, vždycky jsem tu pro ně. Jsem vrba, jsem člověk, který vás vždycky vyslechne. Ale je tu někdo pro mě?
18 dní do nového roku... Děsivé. Netuším... absolutně... všechno kolem mě se mění, ale mám pocit, že já jsem stále zaseklá v jednom bodě. Možná proto se tolik upínám k mému cíli. Asi věřím, že pak všechno bude snazší, že se zázračně změním já a tahle změna bude změnou pro všechno ostatní. Vím, že to tak nebude, jde o víc. Ale stále doufám, že když budu mít 45 kg a bude nejhubenější, káčátko se změní v labuť. Na jednu stranu to hrozně moc chci. ale potom je tu ta zodpovědná, hodná holka. Ta, co dělá správná rozhodnutí, vždycky. Říká, že to, co dělám není správné. A já se necházím na rozcestí a nevím, kterou cestu si vybrat.

Brzy se zase ozvu.