Červenec 2016

“Every saint has a past, and every sinner has a future.”

19. července 2016 v 22:58 | daisy |  just listen
Když jsem se ozvala naposledy, byl duben a začínal mi svaťák. Před sebou jsem měla písemnou část maturit a téměř tři týdny volna. Ráda bych řekla, že jsem se každý den poctivě učila - ale to bych lhala. První dva týdny byly ve znamení prokrastinace a seriálových maratonů, ten poslední ve znamení ještě-mám-čas a jsem-v-háji nálad. Poslední čtyři dny před maturitou pro mě znamenaly bezesné noci a bílý jogurt s banánem jediné jídlo, které jsem byla schopná pozřít. Nutno říct, že od té doby jsem ho nejedla. Po několika nervových zhrouceních - za 4/4. Yay.
Mám za sebou skoro dva měsíce volna a nemůžu uvěřit, že už je to tak dlouho. Od začátku června chodím na brigádu (kterou nesnáším, ale co se dá dělat). Jsem zapsaná na vysokou a neuvěřitelně vystrašená, neboť má mysl (která má neustálou potřebu se strachovat a stresovat) si v hlavě přehrává nejhorší scénaře, ve kterých jsem ze školy vyhozena po prvním semestru, a následně mě rodiče vydědí. Just kidding, s tím druhým. První možnost je pro mě obrovský strašák.
Celý svaťák jsem si plánovala, jak začnu cvičit a konečně se pustím do obsáhlého seznamu knih, který jsem sepsala v průběhu dubna a května, ale nebyl čas. I když, všem nám je jasné, že je to spíš výmluva. Čas by se našel a já slavnostně slibuji, že se budu snažit být produktivnější.
Přede mnou je ještě 9 týdnů volna. Pokusím se ještě ozvat, čím dál víc si totiž uvědomuji, že není vůbec špatné mít něco zapsané... a časem se ktomu vrátit a vše si přečíst. Začínám ale přemýšlet, že mé myšlenky přesunu spíše na papír. Ale kdo ví, nejsem zrovna ten nejvytrvalejší člověk a psaní deníku nikdy nebylo pro mě.

Krásné prázdniny!

P.S. - Sledování celého Kim + Kanye x Taylor Swift (ft. her squad) je docela sranda. Hlava mi nebere, že jedno hloupé video a dvě tři věty dokážou rozpoutat takový kolotoč.