Říjen 2016

i've officially hit rock bottom

13. října 2016 v 21:15 | daisy |  just listen


Bude to měsíc, co začal semestr. Ty dvě necelé hodiny, které mi trvá cesta z bodu B (který je známý také jako mé přechodné po - pá bydliště a město, kde studuji) a bodem A (domov) jsem strávila přemýšlením za doprovodu mých oblíbených písniček a sledování kapek deště padajících za oparem mlhy. Nebyly to hezké myšlenky.
Jsem ztracená. Jsem na dně.
Sebenenávist ještě nikdy nebyla tak silná...

Začínám nenávidět všechny filmy a všechny knihy, které jsem kdy přečetla. Že jich bylo hodně vám potvrdí každý v mém okolí. Život není pohádka. Nikde na vás nečeká pohádkový princ (ani když se jmenujete jako princezna, lol). Naopak, můj život připomíná spíš noční můru. A já jsem prozřela. Není tu nikdo, kdy by přišel a jako zázrakem porazil zlou příšeru a pohádková krajina by se rázem zalila sluncem. Tak nefunguje. Nikdy nefungovalo, nikdy nebude. Je na čase s tím smířit. Tak se smiřuji. Padám čím dál na větší dno. Dostávám se do fáze, kdy už mi je všechno jedno.

Nevěřím na lásku. Miluju svou rodinu. Své kamarády. Ale to je tak vše. Začínám se smiřovat s tím, že už nikdy znovu nezažiju, jaké to je být zamilovaná (a milovaná). Svět je povrchní (a já taky, tak proč to vyčítat ostatním?). Možná jsem ten úplně nejpovrchnější člověk na světě a to je ironické.
Prostě skončím sama a pořídí si kočku nebo dvě a jednoho dne se na mě všichni lidé, na kterých mi kdy záleželo vykašlou, protože si uvědomí, že jsem ztracený případ. Nestojím za to. Nikomu z nich. A nakonec, vlastně ani sobě. Jak vidíte, moje budoucnost je neuvěřitelně zářivá.

Nevěřím na změnu k lepšímu.
Moje království se kdysi roztříštilo na miliony malých kousků. Takových, které už nikdy nikdo neslepí.
Já to konečně musím přijmout.
A snažit se prostě jen dál přežívat...

chci si jen s někým promluvit
tenhle blog má už přes dva roky... a já se pořád plácám ve stejných s****ách - co víc jako důkaz?

... daisy